swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 06 grudnia 2021, Do końca roku 25 dni Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Strona główna > Katalog Firm >

Kategorie: Kursy Prawa Jazdy /

Szkoła Jazdy Kamil - kursy prawa jazdy kategorii B

ul. Kilińskiego 51
28-100 Busko-Zdrój
tel. 511-310-565
Powiat: buski

Organizujemy kursy prawa jazdy kategorii B na terenie miasta Busko-Zdrój. Zajęcia prowadzone są z pasją, a instruktorzy jazdy dbają o jak najlepsze przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego na prawa jazdy kat. B. Nabywanie umiejętności praktycznych odbywać się będzie przy użyciu samochodu Toyota Yaris.,prawo jazdy busko, nauka jazdy busko, kamil szkoła jazdy, szkoła jazdy busko, kurs prawa jazdy B, prawo jazdy B, kategoria B,

Nowo otwarta szkoła nauki jazdy "Kamil" oferuje kursy prawa jazdy kat. B na terenie miasta Busko-Zdrój. Młoda, doświadczona i cierpliwa kadra sprawi, że nauka jazdy stanie się czystą przyjemnością, a egzamin - formalnością! Dołącz do nas!


W naszej szkole panuje przyjazna atmosfera, która sprawia, że nasi kursanci zarówno podczas zajęć teoretycznych, jak i praktycznych, czują się komfortowo. Nasi instruktorzy każdego kursanta obdarzają dużą dozą cierpliwości, gdyż sami doskonale pamiętają, że nie od zawsze posiadali umiejętności godne Kubicy.

Zajęcia teoretyczne prowadzone są w przestronnej sali, a wykładowcy w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego przekazują informacje istotne z punktu widzenia egzaminu państwowego. Nudne z założenia wykłady w naszej szkole to fikcja- za pomocą materiałów multimedialnych uatrakcyjniamy zajęcia teoretyczne. Nasza szkoła szanuje cenny czas naszych kursantów, dlatego też wszystkie terminy zajęć ustalane są z zainteresowanymi- nic nie jest narzucane odgórnie. Podsumujmy więc.

Jeżeli szukasz szkoły, która:

to właśnie znalazłeś - Szkoła jazdy "Kamil" zapewnia wszystko z wyżej wymienionych!


Siedziba Ośrodka Szkolenia Kierowców "Kamil" mieści się w samym centrum miasta Buska- Zdroju- przy ul. Kilińskiego 51. Przyjdź do nas i zapoznaj się z naszą ofertą, bo WARTO!

Zapraszamy również do naszego nowego biura w Stopnicy, ul. Kazimierza Wielkiego 30 (na wporost Zamku), spotkania po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Zapraszamy do polubienia naszej strony: www.facebook.com/KamilSzkolaJazdy 


Odslon: 27426
Data ostatniej weryfikacji: 2014-09-05


Wróć do góry