swietokrzyskie.info

Piątek, 03 grudnia 2021, Do końca roku 28 dni Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Strona główna > Katalog Firm >

Sklep Muzyczny MM MUSIC Michał Madura

Os. Pułaskiego 10F
28-100 Busko Zdrój
tel. 41 3566175, 501284728, 693601790
Powiat: buski

Sklep muzyczny oferuje: instrumenty, nagłośnienie, oświetlenie dyskotekowe, komis, sprzęt Dj i akcesoria muzyczne, gitary, perkusje, saksofony, pianina, keyboardy. Istnieje możliwość wypożyczenia nagłośnienia. MM Music, Os. Pułaskiego 10F, 28-100 Busko-Zdrój,muzyczny busko, gitara, perkusja, bas, kolumna, głośnik, pianino, saksofon, trąbka, statyw, mikrofon, mikser kabel, wtyk, przewód, tuner, struna, struny, stroik, słuchawki, syntezator, akustyczna, akustyczny, elektryczna, klasyczna, przetwornik, kula lust

"Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna "MM MUSIC" działa na polskim rynku od 2009 roku. W tym czasie stała się jednym z wiodących w województwie świętokrzyskimi nie tylko sklepów w dziedzinie profesjonalnych systemów elektroakustycznych, akustyki wnętrz, sprzedaży oraz serwisu instrumentów muzycznych.

W celu stałego podnoszenia jakości naszych usług oraz poszerzania naszej oferty zawarliśmy umowy handlowe z renomowanymi producentami dostarczającymi urządzenia i rozwiązania w zakresie profesjonalnych urządzeń i systemów audio, stając się ich autoryzowanym dystrybutorem na rynku polskim, co oczywiście nie przeszkadza oferować naszym klientom produktów większości producentów obecnych na rynku. 

W naszych działaniach kierujemy się zadowoleniem klienta oferując miłą, kompetentną i kompleksową obsługę niezależnie od tego, czy jest nim firma realizująca nagłośnienia koncertowe, właściciel studia nagraniowego, szkoła, dom kultury, teatr czy muzyk amator. Każdemu z nich oferujemy indywidualne podejście dopasowane do jego wiedzy i zainteresowania oraz możliwość podjęcia decyzji z pomocą specjalistów o wyższym wykształceniu akustycznym. Potrafią oni zrozumieć potrzeby klienta, ponieważ sami są praktykującymi muzykami, realizatorami i inżynierami dźwięku posiadającymi bogate doświadczenie w swojej dziedzinie. Są oni do Państwa dyspozycji w każdej sprawie, a podjęcie decyzji na pewno ułatwi dyskusja potrzeb i wymagań w miłej atmosferze.

Ważnym elementem działalności firmy jest serwis i sklep instrumentów muzycznych. Jest to miejsce dla miłośników muzyki, zarówno dla instrumentalistów jak i realizatorów. Bogaty wybór towarów oraz pomocni pracownicy z pewnością ułatwią dokonanie dobrego wyboru.

Ze względu na szeroki wybór asortymentu, możliwość zamówienia interesującego towaru, jak i spektrum cen, w naszym sklepie na pewno Państwo znajdą coś dla siebie. Serwis oferuje wykonanie wszystkich czynności związanych z obsługą i naprawą urządzeń oraz instrumentów." 

FHUP "MM MUSIC" Michał Madura
Osiedle Pułaskiego 10F
28-100 Busko Zdrój
Tel.: 41 3566175
Tel.kom.: 501284728, 693601790
www.mmmusic.com.pl
facebook.com/sklepmmmusic 

 Galeria zdjec


Odslon: 45141
Data ostatniej weryfikacji: 2013-09-16


Wróć do góry