swietokrzyskie.info

Sobota, 04 grudnia 2021, Do końca roku 27 dni Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

Strona główna > Katalog Firm >

Sklep DEWOCJONALIA - T&P Korepta

Wojska Polskiego 7
28-100 Busko-Zdrój
tel. 41 378 70 28
Powiat: buski

Zajmujemy się sprzedażą dewocjonaliów, artykułów kościelnych, książek, zniczy i świec liturgicznych i ozdobnych, a także różnego rodzaju artykułów upominkowych.

Nasz asortyment dotyczy całego roku liturgicznego:


W naszej ofercie posiadamy:

Zapewniamy komplet asortymentów niezbędnych do Chrztu Św.: począwszy od zaproszeń po świece, szatki, ozdoby dekoracyjne i pamiątki Chrztu Św.

W okresie Komunii Św. Zapraszamy do przymierzenia i zakupu wianków komunijnych różnego typu, rękawiczek, torebek, świec,modlitewników czy ozdób do włosów, a także pamiątek.
Jeśli nie masz pomysłu na ciekawy i oryginalny prezent ślubny, zapoznaj się z ofertą pamiątek, albumów, Pism Świętych, obrazów ze srebra lub też pięknych i okazałych Biblii Rodzinnych, które będą służyły całej rodzinie nawet przez pokolenia.

W stałej ofercie firmy znajdują się znicze i świece liturgiczne i dekoracyjne, a także figury gipsowe lub żywiczne. A także: obrazy ścienne – dzięki wyselekcjonowany dostawcom, możemy
pochwalić się szerokim wyborem obrazów, unikatowych płaskorzeźb wykonywanych ręcznie w drewnie lub posrebrzanych.


Od lat zaopatrujemy okoliczne parafie, domy opieki, ośrodki zdrowia i inne instytucje w akcesoria liturgiczne, takie jak: komunikanty, hostie, kadzidła, świece, oleje parafinowe.


Świadczymy również usługi ksero.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!Odslon: 38515
Data ostatniej weryfikacji: 2014-03-28


Wróć do góry