swietokrzyskie.info

Piątek, 03 grudnia 2021, Do końca roku 28 dni Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Strona główna > Katalog Firm >

Sala zabaw KULKOLANDIA Busko Zdrój

ulica Boczna 4
28-100 Busko-Zdrój
tel. 516 649 592, 609 750 008
Powiat: buski

Oferujemy Państwu profesjonalną organizację animacji i zabaw dla Waszych Dzieci podczas różnych imprez i uroczystości. Każda uroczystość zarówno dla Państwa, Waszych Pociech, jak i dla mnie będzie niezapomniana, pełna atrakcji, uśmiechu, radości, pozytywnego szaleństwa i zadowolenia. Wasze dzieci zapamiętają na długo chwile spędzone z nami w naszej sali zabaw. Zajmujemy się również mobilnością, czyli prowadzeniem animacji w wyznaczonym przez Państwa miejscu uroczystości. ,kulkolandia, sala zabaw, animacje, zabawy dla dzieci, chusta animacyjna, opieka podczas imprez okolicznościowych, bańki mydlane, malowanie twarzy, tatuaże, organizowanie urodzin, chrzcin, wesel, konferencji, pikników, dmuchany zamek, fotostand i fotorekwi

Sala zabaw ,,KULKOLANDIA” Busko Zdrój

Sala zabaw ,,KULKOLANDIA” Busko Zdrój zyskała nowego właściciela od 1 września 2019 roku.  Sala przeszła generalne porządki, jak i zmianę zabawek oraz kadry pracującej.  Oferujemy Państwu profesjonalną organizację animacji i zabaw dla Waszych Dzieci podczas różnych imprez i uroczystości. Każda uroczystość zarówno dla Państwa, Waszych Pociech, jak i dla mnie będzie niezapomniana, pełna atrakcji, uśmiechu, radości, pozytywnego szaleństwa i zadowolenia. Wasze dzieci zapamiętają na długo chwile spędzone z nami w naszej sali zabaw. Zajmujemy się również mobilnością, czyli prowadzeniem animacji w wyznaczonym przez Państwa miejscu uroczystości.

Sala zabaw ,,KULKOLANDIA” Busko Zdrój znajduje się na ul. Bocznej 4, 28-100 Busko Zdrój

 wizytowka_busko.jpg

ZAPRASZAMY DO ORGANIZACJI Z NASZYM UDZIAŁEM ANIMACJI DLA DZIECI W SALI ZABAW ,,KULKOLANDIA”  PODCZAS TAKICH IMPREZ, JAK:


CO NAS ODRÓŻNIA OD INNYCH FIRM ZWIĄZANYCH Z PRACĄ Z DZIEĆMI:

"KULKOLANDIA" świadczy również usługi w dni wolne ustawowo od pracy, w święta narodowe i kościelne, to my dostosowujemy się do godzin ustalonych przez Państwa.

Oferujemy:

 cennik_przod_1.jpg

Firma zapewnia, że każda uroczystość zarówno dla Państwa, jak i Waszych Pociech będzie niezapomniana, pełna atrakcji, uśmiechu, radości, pozytywnego szaleństwa i zadowolenia.
Salę zabaw "KULKOLANDIA” reprezentuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która działa w animacjach od 3 lat oraz ceni sobie profesjonalizm, rzetelność i sumienność wykonywanej usługi.

 cennik_tyl_1.jpg


Więcej informacji można uzyskać:
pod numerem tel. 516 649 592, 609 750 008
e-mailowo: kontakt@mobilneanimacje.pl
Fanpage: www.facebook.com/Kulkolandia-Busko-Zdroj
 


Galeria zdjec


Odslon: 22880
Data ostatniej weryfikacji: 2019-11-06


Wróć do góry