swietokrzyskie.info

Wtorek, 20 kwietnia 2021, Do końca roku 255 dni Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Strona główna > Katalog Firm >

Kategorie: Restauracje /

Restauracja Bristol Art. & Medical SPA - imprezy okolicznościowe

1 Maja 1
28-100 Busko Zdrój
tel. 41 330 30 33
Powiat: buski

W Restauracji Bristol Art. & Medical SPA tradycja łączy się z nowoczesnością, tworząc harmonijną przestrzeń, w której nawet z pozoru najprostsze dania stają się wyjątkowymi dziełami sztuki. Unikalne połączenie smaków przygotowanych przez naszego Szefa Kuchni są inspirowane naturą, wyostrzają zmysły, a wszechobecna sztuka tworzy doskonałą oprawę dla kulinarnych doznań.,luksusowy hotel, hotel, sanatorium, galeria, restauracja, busko zdrój, bristol, hotel brisol, restauracja,


W Restauracji Bristol Art. & Medical SPA tradycja łączy się z nowoczesnością, tworząc harmonijną przestrzeń, w której nawet z pozoru najprostsze dania stają się wyjątkowymi dziełami sztuki. Unikalne połączenie smaków przygotowanych przez naszego Szefa Kuchni są inspirowane naturą, wyostrzają zmysły, a wszechobecna sztuka tworzy doskonałą oprawę dla kulinarnych doznań.

bristol1.jpg

Do przygotowania naszych dań korzystamy wyłącznie z najświeższych produktów. Na specjalne życzenie przygotowujemy indywidualne menu, odpowiednio dostosowane do potrzeb zdrowotnych i upodobań smakowych klientów. Do Restauracji Bristol zapraszamy również Gości spoza Hotelu, codziennie od godz. 12.00.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

DOSKONAŁY SMAK W ELEGANCKICH WNĘTRZACH

Zaproś Gości na wyjątkową uroczystość. Pomożemy Ci zorganizować chrzciny, komunie, bierzmowania, jubileusze, niezapomniane urodziny i wystawne bankiety. Do Twojej dyspozycji oddajemy klimatyczne wnętrza o unikalnym charakterze:

    • Restaurację (do 130 osób),    

    • Salę kominkową (do 60 osób),

    • Salę konferencyjną (do 50 osób),  
 
    • Cafe Bristol (do 60 osób),

    • Taras w koronach drzew (do 130 osób).

bristol_1.jpg

Informacje i rezerwacja
Bristol Art&Medical Spa
ul. 1 Maja 1
28-100 Busko-Zdrój
e-mail: recepcja@bristolbusko.pl
tel.
41 330 30 33Galeria zdjec


Odslon: 198759
Data ostatniej weryfikacji: 2019-02-13


Wróć do góry