swietokrzyskie.info

Czwartek, 21 stycznia 2021, Do końca roku 344 dni Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

Strona główna > Katalog Firm >

Psychoterapia mgr Katarzyna Zoch - Gabinet psychoterapii

ul. Bohaterów Warszawy 37 (I piętro, p. nr 7)
28-100 Busko-Zdrój
tel. 692 099 169
Powiat: buski

Psychoterapia indywidualna osób dorosłych, młodzieży, psychoterapia małżeństw, par, psychoterapia rodzinna, konsultacje terapeutyczne, wsparcie i interwencja kryzysowa.,psychoterapia,terapia,gabinet,psychoterapia,terapia indywidualna,dorosłych,dzieci,młodzieży,psychoterapia,terapia małżeństw,par,psychoterapia,terapia rodzinna,konsultacja rodzinna,psychoedukacja,rodziców,wsparcie terapeutyczne, interwencja kryzysowa,sesja


O mnie

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, terapię rodzin, małżeństw i par oraz terapią grupową od 11 lat. Posiadam wykształcenie psychoterapeutyczne. Ukończyłam 5 letnie całościowe szkolenie Zakładu Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaję stałej superwizji u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Oferta

Zapraszam na spotkanie w sytuacji przeżywania dla siebie trudnych chwil i pojawiającej się potrzeby porozmawiania o tym. Pomagam także w sytuacjach:

Pierwsze spotkanie z psychoterapeutą nie jest zobowiązujące. Przede wszystkim jest to okazja żeby doświadczyć jak to jest mówić o sobie i być w kontakcie z terapeutą. Można poprzestać na jednej lub kilku sesjach lub pomyśleć o dłuższym kontakcie.

W celu umówienia się na wizytę zapraszam do kontaktu telefonicznego:

tel. 692099169

Jeśli nie odbieram telefonu, skontaktuję się gdy będę mogła prowadzić rozmowę.


Spotkania odbywają się w Gabinecie Psychoterapii,

ul. Bohaterów Warszawy 37( I p. pok. nr 7)

Busko – Zdrój

Gabinet czynny pn.- pt. w godz. 1400-2000

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą zapraszam na stronę

www.psychoterapiabusko.pl
Galeria zdjec


Odslon: 45032
Data ostatniej weryfikacji: 2012-03-01


Imprezy, wydarzenia

Wróć do góry