swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 06 grudnia 2021, Do końca roku 25 dni Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Strona główna > Katalog Firm >

Kategorie: Szkoły podstawowe /

Pierwsza Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Busku-Zdroju

os. Sikorskiego 9
28-100 Busko-Zdrój
tel. 41 378 3512
Powiat: buski

Z uczniami pracują wybitni wychowawcy i lektorzy. Uczą z pasją i zaangażowaniem. Pod ich kierunkiem uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach przedmiotowych oraz sportowych. Pierwsza Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Busku-Zdroju mieści się w budynku przystosowanym do potrzeb uczniów.,Pierwsza Niepubliczna Szkoła Podstawowa, szkoła podstawowa, nauczanie początkowe, prywatna szkoła podstawowa,


Pierwsza Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Busku-Zdroju mieści się w budynku funkcjonalnie przystosowanym do potrzeb uczniów, którzy mają do dyspozycji m.in.:


Z naszymi uczniami pracują wspaniali ludzie, wybitni wychowawcy i lektorzy. Uczą z pasją i zaangażowaniem. Pod ich kierunkiem uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach przedmiotowych oraz sportowych na szczeblu gminnym, wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym.

Co nas wyróżnia:


Organizacja zajęć pozwoli Twojemu dziecku odrobić lekcje i pozostawić książki w szkole. Tak więc KONIEC Z DŹWIGANIEM TORNISTRÓW!

Szkoła zapewnia stałą opiekę psychologa w Pracowni Wsparcia Rozwoju Dziecka i Rodziny funkcjonującej w naszej placówce. Oferujemy szereg oddziaływań profilaktycznych wspierających naszych podopiecznych. Organizujemy również spotkania dla rodziców, konsultacje, poradnictwo.

Jako placówka edukacyjna działamy w tym samym kierunku, co Państwo jako rodzice. Naszą misją jest wychowanie naszych podopiecznych na świadomych, samodzielnych i kreatywnych ludzi, dla których wartością jest mądrość, szacunek i uczciwość.

Kontakt:
Pierwsza Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Busku-Zdroju
os. Sikorskiego 9
28-100 Busko-Zdrój
Tel. 41 378 3512
pnsp@op.pl
www.pierwszaniepubliczna.pl
Galeria zdjec


Odslon: 20748
Data ostatniej weryfikacji: 2013-07-19


Wróć do góry