swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 06 grudnia 2021, Do końca roku 25 dni Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Strona główna > Katalog Firm >

OBSŁUGA BHP I PPOŻ - MEDI-POŻ - szkolenia, kursy

Widuchowska 51
28-100 Busko-Zdrój
tel. 504 026 344
fax (41) 357 47 63
Powiat: buski

Usuwanie os i szerszeni. Obsługa BHP, szkolenia i kursy, legalizacja gaśnic, próby ciśnieniowe hydrantów i węży, znaki, pierwsza pomoc przedlekarska, kursy KPP, opinie PPOŻ.  Zapraszamy OBSŁUGA BHP I PPOŻ - MEDI-POŻ, Widuchowska 51, 28-100 Busko-Zdrój,ochrona przeciwpożarowa,legalizacja sprzętu gaśniczego,próby ciśnieniowe hydrantów,węży,szkolenia,BHP,P.POż, pierwsza pomoc przedlekarska,szkolenia pracowników,
właścicieli,firm,KPP,opinie ppoż, gaśnica, gaśnice, legalizacja gaśnic

ZABEZPIECZENIE IMPREZ MASOWYCH 

Oferujemy usługi zabezpieczenia medycznego imprez masowych, takich jak pikniki firmowe, koncerty, imprezy sportowe.

Posiadamy doskonałe wyposażenie karetki. Oferujemy również możliwość wykorzystania zabezpieczenia imprezy samochodu wyposażonego w podręczny sprzęt gaśniczy do zwalczania pożarów w zarodku. Cena zabezpieczenia uzależniona jest od czasu trwania imprezy, ilości sprzętu oraz personelu przeznaczonego do obsługi i z uwagi na powyższe jest każdorazowo ustalana ze zleceniodawcą.

Nasz personel cechuje profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista i umiejętność zachowania się w trakcie zabezpieczenia medycznego a wszystko to abyście Państwo byli zadowoleni ze współpracy z nami polecać nasze usługi dalej.


Kompleksowa ochrona przeciwpożarowa, legalizacja sprzętu gaśniczego. Wykonujemy próby ciśnieniowe hydrantów i węży, prowadzimy szkolenia BHP I P.POż, pierwsza pomoc przedlekarska pracowników i właścicieli firm. Badania psychotechniczne. Zabezpieczenie imprez masowych.

O FIRMIE


Nasza firma działa profesjonalnie dzięki specjalistycznym szkoleniom zawodowym, organizowanym przez największych krajowych producentów podręcznego sprzętu gaśniczego w Polsce. Posiadamy wydane przez nich certyfikaty i autoryzacje. Ukończyliśmy kurs Konserwatora Sprzętu Gaśniczego, co jest udokumentowane zaświadczeniem wydanym przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich oraz kurs autoryzacyjny wg Normy PN-EN 3 dotyczących gaśnic i Normy PN-EN 1866 na gaśnice przewoźne, który organizowany był przez KZWM OGNIOCHRON S.A. w Andrychowie.


W trosce o klientów stale poszerzamy swoją wiedzę na temat przepisów dotyczących zabezpieczeń przeciwpożarowych obowiązujących zarówno w Polsce jak i w Unii Europejskiej.


USŁUGI

DORADZTWOOdslon: 122941
Data ostatniej weryfikacji: 2014-02-06


Wróć do góry