swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 06 grudnia 2021, Do końca roku 25 dni Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Strona główna > Katalog Firm >

Kategorie: Przedszkola /

Niepubliczne Przedszkole - Językowa Akademia Przedszkolaka

os. Kościuszki 13 (parter bloku)
28-100 Busko-Zdrój
tel. tel. 664 002 230
Powiat: buski

Przedszkole posiada nowoczesny sprzęt i pomoce dydaktyczne. Prowadzimy zajęcia muzyczne, plastyczne, ruchowe i językowe, zajęcia z rytmiki, tańca. Przedszkole dysponuje własnym placem zabaw. Zapraszamy Busko-Zdrój, os. Kościuszki 13.,przedszkole Busko, nowoczesne przedszkole Busko, przedszkole językowe Busko, przedszkolak, zajęcia dla dzieci, przedszkolaki, angielski dla dzieci,


Przedszkole Niepubliczne Językowa Akademia Przedszkolaka
- dysponuje przestronnymi salami wyposażonymi w nowoczesny sprzęt i pomoce dydaktyczne. Przy każdej sali znajdują się kolorowe toalety dostosowane do potrzeb najmłodszych użytkowników. Wnętrze przedszkola, zostało zaprojektowane w taki sposób, aby dzieci czuły się swobodnie i mogły rozwijać swoje talenty już od najmłodszych lat.

W przedszkolu zastosowano nowoczesny system wentylacji powietrza z odzyskiem ciepła. System zapewnia czyste i świeże powietrze, dzięki czemu dzieci z problemami alergicznymi mogą komfortowo spędzać czas na zabawie i nauce.

W przedszkolu został zainstalowany monitoring wizyjny (kamery zewnętrzne i wewnętrzne) oraz kontrola dostępu (czytnik kart przy wejściu) co ma celu zwiększenie bezpieczeństwa na terenie i w okolicy przedszkola.

Przedszkole dysponuje własnym, ogrodzonym placem zabaw wyposażonym w urządzenia rekreacyjne. Plac zabaw znajduje się w oddali od ulicy wokół zieleni i blisko drzew.

jap_2.jpg
 
Dlaczego warto nam zaufać?

Zapraszamy na stronę internetową naszego przedszkola.

www.jap.edu.pl lub www.facebook.com/jap.przedszkole/

Niepubliczne Przedszkole - Językowa Akademia Przedszkolaka

os. Kościuszki 13 (parter bloku), 28-100 Busko-Zdrój
Tel. 664-002-230Galeria zdjec


Odslon: 42174
Data ostatniej weryfikacji: 2018-03-30


Wróć do góry