swietokrzyskie.info

Niedziela, 28 listopada 2021, Do końca roku 33 dni Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy

Strona główna > Katalog Firm >

Kategorie: Przedszkola / Inne /

Mobilne Centrum Animacyjne Puchatek


28-100 Busko-Zdrój
tel. (41) 378 26 83; 572-846-029
Powiat: buski

Mobilne Centrum Animacyjne 'PUCHATEK' oferuje profesjonalną organizację animacji i zabaw dla dzieci podczas imprez i uroczystości. Dojeżdżamy do klienta z odpowiednio dostosowanym do potrzeb i wieku dziecka sprzętem animacyjnym. Działamy na terenie powiatów: buskiego, pińczowskiego, jędrzejowskiego, kazimierskiego i staszowskiego.,Puchatek Mobilne Centrum Animacyjne, Puchatek, Mobilne Centrum Animacyjne, animacje dla dzieci, animacje busko, animacje pińczów, animacje, jędrzejów, opieka nad dziećmi, opieka, dzieci, organizacja zabaw dla dzieci,


'Puchatek' Mobilne Centrum Animacyjne


Mobilne Centrum Animacyjne „PUCHATEK” oferuje Państwu profesjonalną organizację animacji i zabaw dla Waszych Dzieci podczas różnych imprez i uroczystości. Działalność firmy opiera się na dojeździe do klienta z odpowiednio dostosowanym do potrzeb i wieku dziecka sprzętem animacyjnym. Każda uroczystość zarówno dla Państwa, Waszych Pociech, jak i dla mnie będzie niezapomniana, pełna atrakcji, uśmiechu, radości, pozytywnego szaleństwa i zadowolenia. Wasze dzieci zapamiętają na długo chwile spędzone z PUCHATKIEM.

Mobilne Centrum Animacyjne "Puchatek", działała na terenie powiatów: buskiego, pińczowskiego, jędrzejowskiego, kazimierskiego i staszowskiego, ale i na terenie całego województwa świętokrzyskiego i nie tylko.

puchatek.jpg

ZAPRASZAMY DO ORGANIZACJI Z NASZYM UDZIAŁEM ANIMACJI DLA DZIECI PODCZAS TAKICH IMPREZ, JAK:
Posiadamy miejsce do organizacji animacji z naszym udziałem oraz dojeżdżamy do miejsca ustalonego przez Państwa.


puchatek_1.jpg

CO NAS ODRÓŻNIA OD INNYCH FIRM ZWIĄZANYCH Z PRACĄ Z DZIEĆMI:

"PUCHATEK" świadczy również usługi w dni wolne ustawowo od pracy, w święta narodowe i kościelne, to my dostosowujemy się do godzin ustalonych przez Państwa.

Oferujemy:
Działalność opiera się na dojeździe do klienta z odpowiednio dostosowanym do potrzeb i wieku dziecka sprzętem animacyjnym. Firma zapewnia, że każda uroczystość zarówno dla Państwa, jak i Waszych Pociech będzie niezapomniana, pełna atrakcji, uśmiechu, radości, pozytywnego szaleństwa i zadowolenia.

"PUCHATKA” reprezentuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która ceni sobie profesjonalizm, rzetelność i sumienność wykonywanej usługi.


Więcej informacji można uzyskać:
puchatek2.jpg


Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.mobilneanimacje.pl oraz Fanpage
www.facebook.com/mobilneanimacje
 Galeria zdjec


Odslon: 20205
Data ostatniej weryfikacji: 2016-11-12


Wróć do góry