swietokrzyskie.info

Sobota, 04 grudnia 2021, Do końca roku 27 dni Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

Strona główna > Katalog Firm >

Meblo TiM Tomasz Maj

ul Partyzantów 29 (obok ZUS)
28-100 Busko-Zdrój
tel. 606 733 403
Powiat: buski

Producent mebli na wymiar Meblo TiM oferuje meble kuchenne na wymiar, szafy, łazienkowe, sypialnie, garderoby, młodzieżowe, stoły i krzesła ,oraz wiele innych nietypowych na wymiar. Stosujemy tylko najlepsze materiały i akcesoria m.in. Blum, Rejs, FGV, Hafele, Sevrolli, Peka.,


Firma MebloTiM
rozpoczęła swą działalność w 2009 roku, powstała z myślą o klientach oczekujących kompleksowej usługi począwszy od projektowania do etapu montażu.

Głównie nacisk kładziemy na jakość naszych usług i produktów. Z tego względu współpracujemy z wiodącymi producentami w branży meblarskiej. Wykonujemy zabudowy lakierowane, fornirowane, zabudowy z płyty laminowanej i z zastosowaniem frontów z litego drewna.

Gwarantujemy naszym klientom wysoki standard usług od doradztwa przez projekt do montażu. Proponujemy projekty dla indywidualnego klienta oraz dla firm, a także wykonawstwo według projektów lub zamówień.

meblotim1.jpg

KUCHNIE

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo meble kuchenne nowoczesne jak i tradycyjne, kuchnie w stylu angielskim z frontami patynowanymi oraz postarzane. Wykonujemy meble kuchenne (szafki, półki, bufety, barki) oraz zabudowy sprzętu AGD a także kompletne kuchenne zabudowy wnętrz. Wszystkie projekty mebli przygotowujemy jako projekty komputerowe pod indywidualne zamówienie.

Korpusy mebli kuchennych wykonujemy z:
Fronty szafek dla mebli kuchennych na zamówienie wykonywane są:

AGD

Dodatkowo oferujemy Państwu doradztwo w doborze sprzętu AGD markowych producentów m.in. BOSH, Siemens, Samsung, BEKO, Amica i innych wraz z jego sprowadzeniem oraz montażem.

SZAFY

Oferujemy Państwu bardzo praktyczne i funkcjonalne szafy wnękowe na wymiar z drzwiami przesuwnymi, które polecamy szczególnie przy konieczności zagospodarowania dużych przestrzeni lub przy szerokich wnękach. Możemy wykonać zarówno projekt jako stałą zabudowę i jako szafy wolnostojące.

Oprócz drzwi przesuwanych mogą Państwo zamówić także szafy wnękowe z drzwiami otwieranymi tradycyjnie bądź z drzwiami składanymi, wykonanymi z MDF lakierowanego, MDF foliowanego pcv oraz fornirowane.

Korpusy szaf wnękowych na wymiar wykonujemy z:

meblotim2.jpg

Drzwi do szaf na wymiar wykonujemy:
Stosujemy:

Wypełnieniem drzwi mogą być m.in.:

Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo meble na wymiar do każdego pomieszczeni.


Meblo TiM Tomasz Maj
ul.Partyzantów 29
28-100 Busko-Zdrój
tel. 606 733 403
www.meblotim.pl
lukasz.tokarski@meblotim.pl
Galeria zdjec


Odslon: 15921
Data ostatniej weryfikacji: 2018-08-03


Wróć do góry