swietokrzyskie.info

Piątek, 03 grudnia 2021, Do końca roku 28 dni Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Strona główna > Katalog Firm >

Kategorie: Kancelarie adwokackie /

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sebastian Papaj- Filia w Busku Zdroju

Jagiellońska 22
28-100 Busko Zdrój
tel. 0791454949
Powiat: buski

Kancelaria jest filią Kancelarii Adwokackiej z Warszawy prowadzonej przez Adwokata Sebastiana Papaj. Świadczona pomoc obejmuje prowadzenie spraw sądowych, przygotowywanie opinii lub umów w zakresie: prawo cywilne, spadkowe, prawo rodzinne w tym prowadzenie spraw o rozwód i alimenty, prawo gospodarcze, prawo telekomunikacyjne, prawo autorskie, prawo pracy oraz prawo oświatowe.,spory sądowe, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo gospodarcze, rozwody, sprawy majątkowe, spadki, prawo autorskie, prawo telekomunikacyjne, sprawy alimentacyjne, prawo oświatowe, umowy, obsługa prawna, prawo pracy, internet, ochrona dóbr osobistych

 

Kancelaria zapewnia kompleksową pomoc prawną Klientom indywidualnym i przedsiębiorcom w różnych aspektach życia i prowadzonej działalności. Kancelaria jest filią Kancelarii Adwokackiej z Warszawy prowadzonej przez Adwokata Sebastiana Papaj. Świadczona klientom pomoc obejmuje prowadzenie spraw sądowych, przygotowywanie opinii lub umów w zakresie: prawo cywilne, spadkowe, prawo rodzinne w tym prowadzenie spraw o rozwód i alimenty, prawo gospodarcze, prawo telekomunikacyjne, prawo autorskie, prawo pracy oraz prawo oświatowe.

Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zachowanie bezpieczeństwa w obrocie gospodarczym i związane z tym minimalizowanie ryzyk w prowadzeniu działalności. Kancelaria zapewnia wsparcie przedsiębiorców z zakresu prawa gospodarczego i cywilnego, oraz w prawie nowych technologii - internetu, prawa autorskiego oraz prawa przemysłowego (znaki towarowe) współpracując w tym zakresie z rzecznikiem patentowym. Kancelaria prowadzi również obsługę przedsiębiorców telekomunikacyjnych we wszelkich aspektach prowadzonej przez nich działalności.

Rozwój nowych technologii niesie za sobą również zagrożenia, które kancelaria identyfikuje zapobiegając lub minimalizując skutki naruszeń w sieci Internet. W tym zakresie prowadzimy sprawy o naruszenie dóbr osobistych w sieci Internet (znieważenie, poświadczenie nieprawdy, oszustwa), sprawy z zakresu handlu elektronicznego, obowiązków przedsiębiorcy wobec konsumentów oraz praw konsumenta i obywatela.

Zapraszam do współpracy i zapoznania się ze szczegółami na stronie www.adwokatbusko.pl oraz www.adwokatpapaj.plOdslon: 23513
Data ostatniej weryfikacji: 2017-09-01


Wróć do góry