swietokrzyskie.info

Niedziela, 22 maja 2022, Do końca roku 223 dni Imieniny: Emila, Neleny, Romy

30 Finał WOŚP w Busku-Zdroju

Dnia: 30 01 2022, godz. 15:00

Miejsce: Busko-Zdrój

30 stycznia 2022 roku Wielka Orkiestra zagra już po raz trzydziesty! Nasz sztab #973 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury zaprasza od godz. 15:00 na prezentacje artystyczne, pokazy sprzętu, stoiska kulinarne i wiele innych atrakcji dla każdego.

Zobacz

Będziemy też, jak co roku, licytować „fanty” a wśród nich moc orkiestrowych gadżetów oraz atrakcyjne vouchery i karnety przekazane przez lokalne firmy i organizacje. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!


Na swojej stronie BSCK prezentuje gadżety przekazane na licytację. Fantów ciągle przybywa ... Kliknij w link: www.bsck.busko.pl/727-30-final-wosp.html

 

Buskie Samorządowe Centrum Kultury uruchomiło eSkarbonkę.  Dla WOŚP zbiera #973 sztab. Już można wpłacać i wspierać zbiórkę pod linkiem:

https://eskarbonka.wosp.org.pl

 Zobacz

Niech i ten finał będzie wypełniony miłością i dobrocią. Pamiętajcie - razem możemy więcej!

Gramy do końca świata... i jeden dzień dłużej!

UWAGA!

Przypominamy że podczas wydarzenia obowiązuje reżim sanitarny. Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania aktualnie obowiązujących obostrzeń i zaleceń GIS związanych z przeciwdziałaniem i zwalczaniem epidemii koronawirusa SARS-CoV-2. Pamiętajmy o maseczkach, dezynfekcji dłoni i dystansie społecznym. Dbajmy o siebie i o innych!


Odslon: 4340

Powrót do spisu


Dodaj nową imprezę
Jeśli wiesz o imprezie/wydarzeniu którego tu nie ma - dodaj je do naszej bazy!

Nasz patronat

Data: 2022-05-01, godz:

Terminarz Kina 'Zdrój'

Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym Kina "Zdrój" w Busku-Zdroju.

Wróć do góry