swietokrzyskie.info

Niedziela, 26 września 2021, Do końca roku 96 dni Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Wakacje z kulturą - propozycje na sierpień w Pińczowie

Dnia: 01 07 2021, godz.

Miejsce: Pińczów

Wakacje na półmetku Kuferek wakacyjnych przygód naładowaliśmy już pięknymi wspomnieniami, ale mamy jeszcze spory zapas, bo wiele fantastycznych działań jeszcze wciąż przed nami. Będzie tanecznie, muzycznie, koncertowo. Będzie twórczo; jak zawsze z PSCK.

Zobacz

Naszą wspólną oazą kreatywnych działań pozostaje Przystań Kultury w Klubie Wodnym Kon-Tik, która powstała z połączenia dwóch żywiołów: kultury i wody  a wypełniają je wspólne, mega kreatywne działania. Zerknijcie co przygotowaliśmy na sierpień i traćcie ani jednego dnia wakacji.

Wszystkie zajęcie w przystani są bezpłatne i zrealizowane w ramach projektu „Przystań kultury” dofinansowanego ze środków Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Programu Narodowe Centrum Kultury Kultura Dostępna 2021.

W sierpniowe poniedziałki zapraszamy w gościnne mury Domu Kultury, przygotowaliśmy dla Was tematyczne zajęcia w Wakacyjnej Pracowni Plastycznej, na które równie serdecznie zapraszamy.

Śledźcie nas na FB, tam będziemy umieszczać na bieżąco informacje i wakacyjne ogłoszenia!!!
Słońca, przygód, nowych wakacyjnych przyjaźni, ciekawych kulturalnych doświadczeń, a jeśli tylko poczujecie chęć odwiedzajcie Dom Kultury i Przystań KulTUry.

Źródło: PSCK

 


Odslon: 7361

Powrót do spisu


Dodaj nową imprezę
Jeśli wiesz o imprezie/wydarzeniu którego tu nie ma - dodaj je do naszej bazy!

Nasz patronat

Wróć do góry