swietokrzyskie.info

Niedziela, 27 września 2020, Do końca roku 95 dni Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Uliczna Akademia Magii

Dnia: 16 08 2020, godz. 12:00 - 17:00

Miejsce: Busko-Zdrój

W niedzielę, 16 sierpnia 2020r. zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z uczestnikiem IV edycji popularnego programu „Mam Talent” Rafałem Mulką.

Iluzjonista z Beskidzkiego Teatru Iluzji zaprezentuje swoje „Magiczne Show” inspirowane pokazami Davida Copperfielda oraz zaprosi Was do Akademii Magii na warsztaty z iluzji. Będziecie świadkami niezwykłych teleportacji i metamorfozy, autorskiej wersji rozdzielania oraz lewitacji tułowia, niewiarygodnego odcinania ręki, zobaczycie pojawiające się i znikające przedmioty, mnóstwo interakcji i dobrej zabawy, które sprawią, że zarówno dziecięca jak i dorosła część widowni będzie oczarowana.

Zobacz

Na ochłodę magicznego, gorącego dnia iluzjonista w czarodziejski sposób wyczaruje dla Was zjawiskowy śnieg. Podczas spotkania z Akademią Magii poznacie sekrety i tajniki sztuk magicznych, dzięki którym każdy w Was będzie mógł zostać małym czarodziejem, a odrobinę starsi dowiedzą się na czym polegają uliczne oszustwa związane z grą w trzy karty i trzy kubki i jak nie dać się oszukać !!!

Zapraszamy!

 


Odslon: 1107

Powrót do spisu


Dodaj nową imprezę
Jeśli wiesz o imprezie/wydarzeniu którego tu nie ma - dodaj je do naszej bazy!

Nasz patronat

Data: 2020-09-26, godz:

Kino wraca po przerwie!

Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym buskiego Kina „ZDRÓJ”.

Wróć do góry