,Imprezy, koncerty,kultura,sztuka,wydarzenia,sport w województwie swietokrzyskim." />

swietokrzyskie.info

Środa, 28 października 2020, Do końca roku 64 dni Imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty

KLASYKA PO BANDZIE WALDEMARA MALICKIEGO

Dnia: 24 10 2020, godz. 16:00

Miejsce: Busko-Zdrój

Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Zapraszamy 24 października 2020r. do BSCK na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

 Zobacz

 

W związku z decyzją podjętą przez organy państwowe o odwołaniu wszystkich wydarzeń kulturalnych, informujemy o nowym terminie wydarzenia Waldemar Malicki – Klasyka po bandzie, które było zaplanowane na dzień 10.05.2020 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury w Busku-Zdroju.
Wydarzenie odbędzie się 24 października 2020 (sobota) o godzinie 16:00.

Zmianie ulega wyłącznie data wydarzenia. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie (rząd, nr miejsca pozostaje ten sam).

MUZYKA
Pianista wraz z czarującą wiolonczelistką i porywającymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednegomelomana.

HUMOR
Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

OCZYSZCZENIE
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością.

Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć!

Scenariusz i reżyseria Jacek Kęcik

Występują:
Fortepian Waldemar Malicki
Wiolonczela Małgorzata Krzyżanowicz
Sopran Anita Rywalska
Tenor Marcin Pomykała

Czas trwania: 110 min

 KUP BILET:
- Kultura i Rozrywka
- Biletyna
- Kup Bilecik
- Ebilet
- Kasa BSCK,  Aleja Adama Mickiewicza 22

Kontakt ws. zamówień grupowych:
tel. 77 441 05 33 
e-mail bilety@eskander.pl


Odslon: 8702

Powrót do spisu


Dodaj nową imprezę
Jeśli wiesz o imprezie/wydarzeniu którego tu nie ma - dodaj je do naszej bazy!

Nasz patronat

Data: 2020-10-01, godz:

Repertuar Kina 'ZDRÓJ'

Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym buskiego Kina „ZDRÓJ”.

Wróć do góry