swietokrzyskie.info

Czwartek, 28 maja 2020, Do końca roku 217 dni Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Motocykle i dobra muzyka w Kasztelanii

Dnia: 29 09 2019, godz.

Miejsce: Kije

Samorządowa Instytucja Kultury Kasztelania w Kijach oraz Wolna Grupa Motocyklowa Ponidzie, zapraszają 29 września 2019r.(niedziela) do udziału w zakończeniu sezonu motocyklowego.

Patronat honorowy nad imprezą objął Wójt Gminy Kije Tomasz Socha.

zakonczenie_sezonu_motocyklowego_kije.jpg 

Jeśli lubicie motoryzację będzie to świetna okazja do tego by nieco przyjrzeć się z bliska motocyklom, zrobić pamiątkowe zdjęcie i pewnie porozmawiać z osobami, które tworzą to niezwykłe środowisko. Znajdzie się coś dla fanów starych zabytkowych samochodów, odwiedzą nas również Buskie Klasyki.

Spotkanie zaczniemy Mszą Świętą  polową w Kasztelanii, po której nastąpi parada motocyklowa po gminie Kije.

Bezpieczeństwo ważna kwestia, dlatego będzie z nami PSP Pińczów oraz KPP Pińczów. Zaprezentowany zostanie pokaz udzielania pierwszej pomocy.
    
Kasztelania staje się miejscem otwartym na nowe przedsięwzięcia również i te muzyczne. Podczas imprezy usłyszymy trzech ciekawych i wyjątkowych wokalistów - znanych z programu The Voice Of Poland. Czy możliwy jest występ klasyka i rockowców na jednej scenie?? Koniecznie musicie Państwo być z nami żeby się o tym przekonać. Michał Steciak, Daniel Warakomski i Maksymilian Kwapień w programie The Voice Of Poland występowali w drużynie Piotra Cugowskiego, a  już 29 września 2019 zaśpiewają dla Państwa.

źródło: kije.pl

 


Odslon: 1634

Powrót do spisu


Dodaj nową imprezę
Jeśli wiesz o imprezie/wydarzeniu którego tu nie ma - dodaj je do naszej bazy!

Nasz patronat

Data: 2020-09-19, godz: 20:300

Kabaret Skeczów Męczących - nowy termin spektaklu

19  września  2020r. o godz. 20:300 zapraszamy do Buskiego Samorządowego Centrum Kultury na Kabaret Skeczów Męczących z nowym programem "najŚMIESZNIEJszy".

Wróć do góry