swietokrzyskie.info

Sobota, 16 stycznia 2021, Do końca roku 349 dni Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Strona główna > Katalog Firm >

Detektyw Koczanowski - Licencjonowana Agencja Detektywistyczna

Żeromskiego 26
28-100 Busko-Zdrój
tel. 600 584 851
Powiat: buski

Detektyw Koczanowski to licencjonowana Agencja Detektywistyczna, działająca na terenie Polski, w oparciu o wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzony przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.,detektyw, biuro detektywistyczne Busko-Zdrój, detektywi kielce, obserwacja osób świętokrzyskie, agencja , , sledzenie osób, biuro detektywistyczne pinczow, detektyw sandomierz, agencja detektywistyc

Detektyw Koczanowski to licencjonowana Agencja Detektywistyczna, działająca na terenie Polski, w oparciu o wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzony przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

Oferujemy Państwu kompleksowy zakres usług związanych z profesjonalnym przetwarzaniem wszelkiego rodzaju danych o osobach, zdarzeniach, przedmiotach i podmiotach gospodarczych.

Dostarczymy Państwu informacje niezbędne do podjęcia kluczowych decyzji z satysfakcjonującym dla Państwa skutkiem. Zespół to grupa będących do Państwa dyspozycji kompetentnych i odpowiedzialnych osób, posiadających właściwe kwalifikacje i doświadczenie zdobyte w wieloletniej pracy operacyjno-śledczej.

Gwarantujemy skuteczną, rzetelną oraz szybką realizację otrzymanego zlecenia.

Stosowane przez nas nowatorskie metody pracy, bogate zaplecze techniczne, rozbudowana sieć zawodowych kontaktów, właściwy wybór optymalnej strategii i taktyki działania czyni nas konkurencyjnymi na rynku oraz wpływa na optymalizację kosztów.

Wszystkie przekazane Państwu dowody i materiały uzyskiwane są przez detektywów w sposób całkowicie poufny, dyskretny, legalny oraz zgodny z obowiązującymi przepisami, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w dalszym obrocie prawnym.

Spełniając oczekiwania wymagających klientów, nie uchylamy się od występowania w charakterze świadków w toczących się postępowaniach przed sądami powszechnymi.

OFERTA:

Podejrzewasz, że Twój partner cię zdradza? Chcesz mieć dowody jego niewierności? Zwróć się o pomoc do naszych specjalistów. Gwarantujemy pełną dyskrecję, zbierzemy i dostarczymy Ci niezbędne informacje dotyczące Twego partnera. Nie trwaj w niepewności! Sprawdź lojalność swego partnera.

Jeśli padłaś ofiara molestowania seksualnego, nie pozwól aby sprawca pozostał bezkarny. Molestowanie seksualne w pracy nie należy w Polsce do rzadkości, jednak bardzo rzadko kończy się w sądzie. Do Twojej dyspozycji są nasi detektywi, którzy zbiorą i dostarczą Ci niezbędny materiał dowodowy do wykorzystania przed sądem.

Sprawy rodzinne:


Poszukiwanie:Odslon: 14231
Data ostatniej weryfikacji: 2016-06-29


Imprezy, wydarzenia

Wróć do góry