swietokrzyskie.info


Środa, 05 października 2022, Do końca roku 87 dni Imieniny: Flawii, Justyna, Rajmunda

Strona główna > Katalog Firm >

Biuro Rachunkowe SUMATOR Maria Trzcina

ul. Pocztowa 2
28-100 Busko Zdrój
tel. 41 370 80 25
fax 41 370 80 25
Powiat: buski

Świadczymy usługi księgowe dla małych i średnich podmiotów gospodarczych. Wśród naszych Klientów są firmy handlowe, produkcyjne, usługowe, szkoły, fundacje i stowarzyszenia. Świadczymy usługi dla firm polskich i zagranicznych. Posiadamy Licencję Ministra Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych i zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem ubezpieczenie OC. Biuro Rachunkowe Sumator Busko-Zdrój,księga przychodów i rozchodów,rachunkowa,pełna księgowość,ewidencja zakupu,sprzedaży VAT,obsługa kadrowo,płacowa,zryczałtowany podatek dochodowy,księgowość,rozliczenie,ZUS,przekaz elektroniczny, rozliczenie roczne,przesyłanie plików JPK, JPK

 

Biuro Rachunkowe SUMATOR Maria Trzcina jest firmą świadczącą usługi księgowe dla małych i średnich podmiotów gospodarczych o dowolnym profilu działalności. Wśród naszych Klientów są firmy handlowe, produkcyjne, usługowe, szkoły, fundacje i stowarzyszenia. Świadczymy usługi dla firm polskich i zagranicznych. Posiadamy Licencję Ministra Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych i zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem ubezpieczenie OC.

 

Zatrudniamy doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników, dzięki którym świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie i dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Nasza elastyczność i wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam na przygotowanie dla Państwa oferty, dostosowanej do profilu działalności firmy, wymagań i oczekiwań.

Realizując nasze usługi wykorzystujemy zaawansowane systemy komputerowe, posiadające pełne wsparcie serwisowe dostawców zarówno sprzętu jak i oprogramowania. Posiadamy też własnych specjalistów IT dbających o bezpieczeństwo i ciągłość działania naszych systemów informatycznych.

Od 2008 roku współpracujemy z Krajowym Rejestrem Długów i posiadamy Certyfikat Rzetelnej Firmy, który podnosi naszą wiarygodność i zaufanie. Współpracując z KRD jesteśmy w stanie zaoferować Państwu dodatkowe usługi związane z weryfikacją kontrahentów ich uczciwości i wypłacalności.


ZAKRES USŁUG

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godz. od 8.00 do 16.00

Odslon: 43023
Data ostatniej weryfikacji: 2016-05-20


Wróć do góry